fbpx

Endermologia jako nowy wymiar

Zastosowana technologia po 30 latach praktyki i badań opracowała nowatorską metodę endermologie®. Polega ona na bezinwazyjnej, mechanicznej oraz całkowicie naturalnej stymulacji  metabolizmu komórkowego.

Nowy patent zastosowany w naszej endermologie gwarantuje najwyższy komfort zabiegu, w trakcie którego następuje intensywna aktywizacja tkanek.

Endermologia jako nowy wymiar

Producent po 30 latach praktyki i badań opracowała nowatorską metodę endermologie. Polega ona na bezinwazyjnej, mechanicznej oraz całkowicie naturalnej stymulacji  metabolizmu komórkowego.

Nowy patent endermologie  gwarantuje najwyższy komfort zabiegu, w trakcie którego następuje intensywna aktywizacja tkanek.


Trzy płaszczyzny oddziaływania na Twoje ciało:


  • redukcja miejscowo zlokalizowanej i opornej tkanki tłuszczowej,
  • wygładzenie cellulitu,
  • ujędrnianie skóry poprzez stymulację produkcji naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Endermologia skóry ciała metodą LPG to w 100% bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Powoduje uwalnianie tłuszczu oraz przeciwdziała zwiotczeniom skóry, szanując równocześnie równowagę biologiczną naszego organizmu.

Nowością technologiczną jest zmotoryzowana klapka, która potęguje działanie automatycznych rolek, poprzez umożliwienie wielopłaszczyznowej penetracji tkanek. Innowacyjny, prosty system styku głowicy ze skórą poprawił znacząco odczucia zabiegowe, zastępując wymagane dotychczas trzy różne ruchy głowicą zabiegową. Nowy patent to gwarancja zwiększonego komfortu zabiegu, przy jednoczesnym oddziaływaniu na 3 aspekty naszego ciała: wysmuklenie i wyszczuplanie sylwetki, ujędrnianie oraz redukcję trudnej do usunięcia, nagromadzonej w formie cellulitu tkanki tłuszczowej. Nic już nie będzie takie jak dawniej. Od teraz wyjątkowo komfortowy zabieg endermologie® Alliance jeszcze skuteczniejszy i jeszcze szybszy.


Wskazania

  • wysmuklenie i modelowanie sylwetki,
  • zwiększenie jędrności skóry,
  • redukcja cellulitu,
  • odmładzanie, spłycanie drobnych zmarszczek,
  • działanie terapeutyczne – zmniejszanie obrzęków, zastojów, bóli mięśniowych i stawowych, spłycanie blizn.
  • przewaga nad tradycyjną endermologią – innowacyjna głowica zabiegowa – nowy patent

Ile trwa i jak często powtarzamy zabiegi?

Zabieg endermologie® trwa 40 minut w zależności od obszarów ciała poddawanych terapii. W celu osiągnięcia satysfakcjonujących efektów zaleca się wykonać 10-15 zabiegów, jednak ostateczna ilość powtórzeń wynika z indywidualnych uwarunkowań organizmu, a także postawionych celów. Pierwsze rezultaty można zaobserwować już po trzech zabiegach, a każdy kolejny wpływa na poprawę jakości i kondycji skóry. Po zakończonej serii, w celu utrzymania efektów należy powtarzać zabieg przynajmniej 1 raz w miesiącu.

Wskazania pozabiegowe do
Endermologie® LPG Alliance

W celu uzyskania najlepszych rezultatów należy pamiętać o przestrzeganiu zasad zdrowego odżywiania oraz właściwym nawadnianiu organizmu – wypijanie ok 2,5 l wody dziennie. Ponadto zaleca się rozpocząć lub kontynuować aktywność fizyczną.

Shape Room – dla Twojego Piękna

Odkryj siebie na nowo dzięki zabiegom w naszym studio modelowania sylwetki, które pozwolą Tobie poczuć się piękną z zewnątrz jak i wewnątrz. Wizyta w naszym salonie stanie się niczym rytuał do którego chętnie będziesz wracać.

Zobacz cennik

Przeciwwskazania

stany zapalne

infekcje

nowotwory

antykoagulanty

zapalenie żył

opryszczka

Przed i po


Cennik Endermologii LPG


1 zabieg – 250 zł
kostium 90 zł

5 zabiegów –  1199 zł
kostium 90 zł

10 zabiegów – 1999 zł
kostium GRATIS

15 zabiegów – 2699 zł
kostium GRATIS


Dodatkowe 10 minut -  40 zł

*Sprawdź zakładkę PROMOCJE -